Алоє Вера лікувальний широколистний h10 sm
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Група рослини | Лікувальні кімнатні рослини |
| Рід рослини | Алое |
| Освітлення | Яскраве світло |
| Вологість повітря | Помірна |
| Легкість вирощування | Для початківців |
| Колір | Зелений |
| Додаткові характеристики | |
| Висота рослини | 10 см |
| Висота горщика | 10 см |
| Діаметр горщика | 7 см |
| Матеріал горщика | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 165 ₴




