Алоє Вера, домашня лікувальна рослина , висота 23см разом з вазоном
Висота рослини 15см
Вазон 8 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Група рослини | Лікувальні кімнатні рослини |
| Рід рослини | Алое |
| Освітлення | Яскраве світло |
| Вологість повітря | Помірна |
| Легкість вирощування | Для початківців |
| Колір | Зелений |
| Додаткові характеристики | |
| Висота рослини | 28 см |
| Довжина рослини | 20 см |
| Висота горщика | 8 см |
| Матеріал горщика | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 200 ₴



