-33%

Візок для собак, розмір XS, з колесами для реабілітації та допомоги у ходьбі
3 900 ₴
2 600 ₴
- В наявності
+380 (97) 543-00-30
0506523864
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Візок для собак, розмір XS, з колесами для реабілітації та допомоги у ходьбі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Вид | Візок |
| Матеріал | Метал |
| Форма | Прямокутна |
| Розміри | |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 155 мм |
| Висота | 170 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 600 ₴







