
Субстрат Орхідея 2 л ОВІ для дорослих орхідей
145 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 450 ₴
- Готово до відправки
+380 (97) 543-00-30
0506523864
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Субстрат Орхідея 2 л ОВІ
Для дорослих орхідей
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ОВІ |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Грунт для орхідей |
| Фракція, мм | 15-25 |
| Об`єм | 2 л |
| Діаметр | 20 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Висота | 15 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 145 ₴
