Пакети 22×44 червоні, 100шт в рулоні, міцні та якісні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пакет-майка |
| Матеріал | Поліетилен |
| Ширина | 220 мм |
| Довжина | 440 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 2 кг |
| Колір | Червоний |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Матеріали пакету | РЕТ |
| Товщина | 15 мкм |
| Вага упаковки | 0.36 кг |
| Бічна складка | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 55 ₴

