
Жіночі широкі штани з високою талією прямі з штучної шкіри, розмір XL український 52/54
750 ₴
- Готово к отправке
+380 (97) 543-00-30
0506523864
МенеджерУ компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Жіночі широкі штани з високою талією прямі з штучної шкіри, розмір XL, український 52/54
Талія 81-87 см
Стегна 106-112 см
Висота 175-180 см
Довжина штанів, боковий шов- 104 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Размер женской одежды | 52/54 |
| Обхват бедер | 110 см |
| Обхват талии | 80 см |
| Фасон брюк | Прямые |
| Цвет | Черный |
| Посадка | Средняя посадка |
| Сезон | Демисезон |
| Тип ткани | Искусственная кожа |
| Свойства ткани | Средняя растяжимость |
| Стиль | Классический |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Длина по шаговому шву | 72.5 см |
| Ширина по линии талии | 80 см |
| Застежка | Без застежки |
| Тип карманов | В швах |
| Количество карманов | 2 шт |
| Состояние | Новое |
| Международный размер | XL |
Информация для заказа
- Цена: 750 ₴



