Жіноча мінімалістична сумка-тоут з акцентом у вигляді банта.
Елегантна для щоденного та офіційного використання.
Простора нейлонова сумка із застібкою-кнопкою, кавово-коричнева.
Міцна та легко миється.
Для роботи, вечірок, подорожей - колекція осінь-зима аксесуар для вечірок, стьобана текстура.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип сумки | Объемная/Сумка-тоут |
| Форма | Квадратная |
| Размер | Средний |
| Стиль | Универсальный |
| Материал | Нейлон |
| Цвет | Коричневый |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Тип застежки | Кнопки |
| Отделения | 1 основное |
| Подкладка | Да |
| Ручки | Две |
| Плечевой ремень | Да |
| Отделка и украшения | Банты из ткани |
| Узоры и принты | Клетка |
| Высота | 230 мм |
| Длина | 300 мм |
| Длина ручек | 270 мм |
| Длина плечевого ремня | 1250 мм |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 650 ₴




