Орхідея катлея Rlc. Golf Green ‘Hair Pig’, дорослий кущ, зараз не цвіте
Дана катлея вже цвіла неодноразово
На першому фото цвітіння даного сорту
Всі інші фото саме та орхідея, що продається
Чудово ароматна каттлея з величезними світло-зеленими квітами розміром до 15 см. В даний момент не цвіте. Фото від садівника.
Пересадки не потребує
Посаджена в мінеральний субстрат лечузу орхід пон.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Тайвань |
| Группа растения | Орхидеи |
| Род растения | Каттлея |
| Освещение | Яркий свет |
| Влажность воздуха | Умеренная |
| Легкость выращивания | Для имеющих небольшой опыт |
| Цвет | Салатовый |
| Дополнительные характеристики | |
| Высота растения | 30 см |
| Длина растения | 30 см |
| Высота горшка | 14 см |
| Диаметр горшка | 16 см |
| Материал горшка | Пластик |
Информация для заказа
- Цена: 1 850 ₴






