Орхідея катлея доросла в керамічному горщику, сорт колір сюрприз
Без бірки, сорт невідомий
Адаптована, готова до цвітіння
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Тайвань |
| Группа растения | Орхидеи |
| Род растения | Каттлея |
| Освещение | Яркий свет |
| Легкость выращивания | Для начинающих |
| Цвет | Разные цвета |
| Дополнительные характеристики | |
| Высота растения | 30 см |
| Высота горшка | 10 см |
| Диаметр горшка | 10 см |
| Материал горшка | Керамика |
Информация для заказа
- Цена: 1 000 ₴



