Орхідея Катлея Amazing Thailand дорослий кущ, зараз не цвіте
Орхідея росте високою
Висота рослини з вазоном 45см
Квіти в даного сорту розміром 12см, ароматні
Вік цвітіння
Адаптована
Росте в керамічному горщику
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Тайвань |
| Группа растения | Орхидеи |
| Род растения | Каттлея |
| Освещение | Яркий свет |
| Влажность воздуха | Умеренная |
| Легкость выращивания | Для имеющих небольшой опыт |
| Цвет | Желтый |
| Дополнительные характеристики | |
| Высота растения | 45 см |
| Высота горшка | 12 см |
| Диаметр горшка | 13 см |
| Материал горшка | Керамика |
Информация для заказа
- Цена: 1 750 ₴







