Акция «Товары в подарок»Вы экономите 17 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Орхідея катлея Маriaoki Flamingo, фіолетова зі сплешами жовтого кольору, доросла на даний час не цвіте»
Орхідея катлея Маriaoki Flamingo, фіолетова зі сплешами жовтого кольору, доросла на даний час не цвіте
Неймовірно красива та рідкісна орхідея.
Темний насичений фіолетовий колір.Із середини йдуть жовті яскраві сполохи.
Ароматна
Квітка крупна
Має три молодих рости з різних напрямків.
У катлей росте коріння з молодих ростів.
Старе коріння катлеї не зберігають
Буде до осені крупний кущик, має цвісти в грудні.
Не примхлива в догляді.
Листя насиченого темного кольору, компактне.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Тайвань |
| Группа растения | Орхидеи |
| Род растения | Каттлея |
| Освещение | Яркий свет |
| Влажность воздуха | Умеренная |
| Легкость выращивания | Для имеющих небольшой опыт |
| Цвет | Фиолетовый |
| Дополнительные характеристики | |
| Высота растения | 25 см |
| Высота горшка | 10 см |
| Диаметр горшка | 12 см |
| Материал горшка | Пластик |
Информация для заказа
- Цена: 1 800 ₴







