Акция «Товары в подарок»Вы экономите 17 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Екзотична рідкісна орхідея дендробіум Den. Roy Tokunaga, доросла, на даний час не квітне»
Екзотична рідкісна орхідея дендробіум Den. Roy Tokunaga, доросла, на даний час не квітне
На першому фото квітнення від садівника.На всіх інших фото орхідея, що продається
Висота рослини разом з вазоном 32мм
Має 5 дорослих туберів та два ростущих .
Дендробіум легкий в догляді.
Підійде для новачків
Швидко розростається
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Тайвань |
| Группа растения | Орхидеи |
| Род растения | Дендробиум |
| Освещение | Яркий свет |
| Влажность воздуха | Умеренная |
| Легкость выращивания | Для начинающих |
| Цвет | Белый |
| Дополнительные характеристики | |
| Высота растения | 32 см |
| Высота горшка | 10 см |
| Диаметр горшка | 12 см |
| Материал горшка | Пластик |
Информация для заказа
- Цена: 1 500 ₴







