Орхідея фаленопсис 5057 Lioulin Orange метелик ароматний, квіти 5 см, висота 35 см 1.7 мох
На першому фото цвітіння даного сорту
Всі інші фото, це підлітки орхідей, що продаються
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Тайвань |
| Группа растения | Орхидеи |
| Род растения | Фаленопсис |
| Освещение | Яркий свет |
| Влажность воздуха | Умеренная |
| Цвет | Оранжевый |
| Дополнительные характеристики | |
| Высота растения | 12 см |
| Высота горшка | 5 см |
| Диаметр горшка | 5 см |
| Материал горшка | Пластик |
Информация для заказа
- Цена: 420 ₴


