Орхідея Дендробіум жовтий ароматний Spring Bird Tsuyamа
На першому фото цвітіння даноро сорту
Всі інші фото, орхідея що продається
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Тайвань |
| Группа растения | Орхидеи |
| Род растения | Дендробиум |
| Освещение | Яркий свет |
| Влажность воздуха | Умеренная |
| Легкость выращивания | Для начинающих |
| Цвет | Желтый |
| Дополнительные характеристики | |
| Высота растения | 30 см |
| Высота горшка | 8 см |
| Диаметр горшка | 8 см |
| Материал горшка | Пластик |
Информация для заказа
- Цена: 1 450 ₴







