Орхідея катлея Rlc. King of Taiwan великий кущ, зараз не цвіте
На першому фото цвітіння даного сорту
На всіх інших фото орхідея, що продається
Пристосований до наших кліматичних умов
Катлеї вже більше 5 ти років
Має цвісти восени з нових ростів
Кущ великий, доглянутий
Пересадки не потребує
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Тайвань |
| Группа растения | Орхидеи |
| Род растения | Каттлея |
| Освещение | Яркий свет |
| Влажность воздуха | Умеренная |
| Легкость выращивания | Для имеющих небольшой опыт |
| Цвет | Розовый |
| Дополнительные характеристики | |
| Высота растения | 28 см |
| Высота горшка | 12 см |
| Диаметр горшка | 14 см |
| Материал горшка | Пластик |
Информация для заказа
- Цена: 2 500 ₴






