Орхідея катлея Rhyncholaeliocattleya Orange Diamond, зараз не цвіте
На першому фото цвітіння даного сорту
На всіх інших фото, орхідея, що продається
Посаджена в орхіату, пересадки не потребує
Догляд не важкий
Поливати по мірі просушки субстрату
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Тайвань |
| Группа растения | Орхидеи |
| Род растения | Каттлея |
| Освещение | Яркий свет, Полутень |
| Влажность воздуха | Умеренная |
| Легкость выращивания | Для имеющих небольшой опыт |
| Цвет | Оранжевый |
| Дополнительные характеристики | |
| Высота растения | 20 см |
| Высота горшка | 10 см |
| Диаметр горшка | 11 см |
| Материал горшка | Пластик |
Информация для заказа
- Цена: 1 350 ₴





