Орхідея цимбідіум квіти темного кольору, зараз не цвіте
На першому фото цвітіння цієї рослина
На всіх інших на даний час орхідея, що продається
Висота 55см
Має дві дорослі бульби та один маленький рост
Цимбідіуми легкі в догляді.
Поливати з доьривами для орхідей
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Нидерланды |
| Группа растения | Орхидеи |
| Род растения | Цимбидиум |
| Освещение | Яркий свет |
| Влажность воздуха | Умеренная |
| Легкость выращивания | Для начинающих |
| Цвет | Черный |
| Дополнительные характеристики | |
| Высота растения | 55 см |
| Диаметр горшка | 14 см |
| Длина горшка | 16 см |
| Материал горшка | Пластик |
Информация для заказа
- Цена: 1 050 ₴






