Орхідея цимбідіум Вогель, доросла, зараз не цвіте
На першому фото цвіьіння саме цього сорту цимбідіума
На всіх інших фото орхідея цимбідіум, що продається
На даний час не цвіте
Висота 45см разом з вазоном.
Пересадки не потребує
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Нидерланды |
| Группа растения | Орхидеи |
| Род растения | Цимбидиум |
| Освещение | Яркий свет |
| Влажность воздуха | Умеренная |
| Легкость выращивания | Для начинающих |
| Цвет | Разные цвета |
| Дополнительные характеристики | |
| Высота растения | 45 см |
| Высота горшка | 12 см |
| Диаметр горшка | 14 см |
| Материал горшка | Пластик |
Информация для заказа
- Цена: 1 250 ₴






