
Субстрат для орхідей 1,5л склад: корковий дуб, вугілля, кокосові чіпси, кора орхіата
250 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 450 ₴
- Готово к отправке
+380 (97) 543-00-30
0506523864
МенеджерУ компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Субстрат для орхідей 1,5л склад: корковий дуб, вугілля, кокосові чіпси, кора орхіата.
В субстраті з таким складом орхідеї гарно ростуть та цвітуть. Він має достатньо вологоутримуючу структуру, гарно просихає, та має гарну аєрацію
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Новая Зеландия |
| Тип | Грунт для орхидей |
| Фракция, мм | 15-25 |
| Объем | 1.5 л |
| Диаметр | 250 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Длина | 250 мм |
| Высота | 100 мм |
Информация для заказа
- Цена: 250 ₴



