
Субстрат 0,5 л. LECHUZA-PON XXL лечуза крупна фракція, шматочки 4-15 мм. ручне пакування zip пакет
115 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 450 ₴
- Нет в наличии
+380 (97) 543-00-30
0506523864
МенеджерРослинний субстрат
Великі рослини, великий субстрат, велике задоволення! LECHUZA-PON XXL надає вашим великим рослинам стабільність і міцність, особливо у великих кашпо.Безторф’яний субстрат XXL можна використовувати для кімнатних і вуличних рослин.Завдяки чистому мінеральному складу крупнозернистої пемзи, лави та цеоліту він надійно зберігає воду та поживні речовини, які індивідуально повертаються назад до рослини. Завдяки дуже грубому розміру гранул субстрат забезпечує оптимальну аерацію коренів та високу дренажну здатність. Це особливо важливо для великих кашпо.У LECHUZA-PON XXL попередньо внесені добрива, що забезпечує ваші великі зелені рослини, кущі та трави достатньою кількістю поживних речовин приблизно до 6 місяців. Заради збереження природи субстрат не містить торфу. LECHUZA -PON XXL можна використовувати як для повної посадки, так і лише як декоративний шар, оскільки його грубі гранули надають йому особливо цінного зовнішнього вигляду.
Компоненти: пемза, лавовий камінь y Цеоліт (крупнозернистий), Довготривале добриво (особливо для кімнатних рослин)
Примітка: також підходить для використання з їстівними рослинами.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Lechuza |
| Страна производитель | Германия |
| Тип | Грунт для орхидей |
| Фракция, мм | 5-15 |
| Объем | 0.5 л |
| Диаметр | 150 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Длина | 100 мм |
| Высота | 50 мм |
Информация для заказа
- Цена: 115 ₴

