
Субстрат Мох сфагнум Nz Sphagnum Classic besgrow пресований новозеландський. Заводське пакування 100 грам/8л
900 ₴
- Готово к отправке
+380 (97) 543-00-30
0506523864
МенеджерУ компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Опис
Мох Spagmoss Besgrow /Спагмосс Нова Зеландія
Сильно пресований, брикет100 г Заводська фасовка — 8 л у розмоченому вигляді
Новозеландський мох-сфагнум — універсальний продукт, відомий своїми чудовими природними властивостями; він довговічний і має чудову водоутримувальну здатність.
Зазвичай використовується спаговий мох
вирощувати різні види орхідей.
Як декоративна прикраса.
В індустрії флористики.
Для допомоги в рості молодих рослин.
Від хижих рослиноводів.
Для підстилки рептилій.
Як домішку для збільшення утримання води в інших основах.
Besgrow Spagmoss сушиться на повітрі природним способом, щоб зберегти оптимальну якість моху. Spagmoss проходить через низку методів очищення, як механічних, так і ручних, під час яких видаляються забруднення. Очищений мох пакується в різні розміри для відправлення у всьому світі.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | besgrow |
| Страна производитель | Новая Зеландия |
| Тип | Мох сфагнум |
| Объем | 8 л |
| Вес | 0.1 кг |
| Диаметр | 230 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Длина | 200 мм |
| Высота | 15 мм |
Информация для заказа
- Цена: 900 ₴

