
Світлодіодний лінійний світильник 27W 60см "Призма" колотий лід 6500K 1600 Лм 120° IP20 Svet SW-L63 WT+PS
235 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 450 ₴
- Готово к отправке
+380 (97) 543-00-30
0506523864
МенеджерУ компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
LED світильник лінійний 27W 0,6М 6500K - призначений для освітлення торгово-офісних приміщень, об'єктів ЖКГ, громадських установ, а також житлових приміщень.
Корпус виконано з металу білого кольору, що забезпечує довговічність і стійкість до зношування. Світильник має потужність 27 Вт і довжину 60 см, що забезпечує ефективне освітлення. З колірною температурою 6500K, він випромінює холодне біле світло. Світловий потік у 1600 люмен забезпечує яскраве і насичене освітлення. Кут розсіювання світла становить 120°, що гарантує рівномірний розподіл світла по всій площі без появи тіней. Ступінь захисту IP20 робить цей світильник придатним для використання в сухих приміщеннях, таких як офіси, житлові кімнати, коридори та магазини. Світильник легко монтується на будь-яку поверхню завдяки своїй накладній конструкції. Під час роботи світильника відсутнє мерехтіння, що знижує навантаження на зір. Розсіювач не жовтіє в процесі експлуатації. Під час виготовлення використовуються тільки безпечні матеріали.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | SVET |
| Страна производитель | Китай |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Форма лампочки | Линейная |
| Цвет светодиода | Белый |
| Мощность | 220 Вт |
| Напряжение | 27 В |
| Цвет свечения | Холодный белый |
| Минимальная цветовая температура | 6500 К |
| Максимальная цветовая температура | 6500 К |
| Угол свечения | 120 град. |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Источник света | Диоды |
| Материал рассеивателя | Пластик |
| Рабочее напряжение (В) | 220-240 |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 1600 лм |
| Дополнительные характеристики | |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет колбы лампочки | Прозрачный |
| Рабочее положение | Универсальное |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 60 мм |
Информация для заказа
- Цена: 235 ₴


