
Жіночі черевики, розмір 41, на устілку 26см,до щиколотки - затишні зимові чоботи, зручне взуття для вулиці
450 ₴
- Готово к отправке
+380 (97) 543-00-30
0506523864
МенеджерУ компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Жіночі вишиті черевики до щиколотки - затишні зимові чоботи зі штучного хутра, на плоскій підошві, плюшева підкладка, зручне взуття , повсякденний стиль для відпочинку, високі снігові черевики
Розмір 41
На устілку 26см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Вид обуви | Ботильоны |
| Сезон | Демисезон |
| Размер женской обуви | 41 |
| Длина стельки | 26 |
| Полнота обуви | Анатомическое строение колодки |
| Материал верха | Текстиль |
| Материал подкладки | Искусственный мех |
| Материал подошвы | Пористая резина |
| Каблук/Подошва | Плоская подошва |
| Высота платформы | 5 см |
| Высота голенища/задника | 9 см |
| Обхват голенища | 28 см |
| Форма мыска/носка | Закругленный |
| Тип носка | Закрытый |
| Застежка | Без застежки |
| Стиль | Повседневный |
| Цвет | Бежевый |
| Узоры и принты | Другое |
| Отделка и украшения | Вышивка, Мех |
| Вид стельки | Термо |
| Перфорация | Нет |
| Мембрана | Нет |
| Прошивка | Да |
| Состояние | Новое |
| Материал стельки | Текстиль |
Информация для заказа
- Цена: 450 ₴

