Орхідея Брасавола Каттлея Little Stars, доросла рослина, зараз не цвіте
На першому фото цвітіння даного сорту
На всіх інших фото, орхідея, що продається
Легкий в догляді сорт, гарно та швидко розростається
Процвітає з кожного нового росту
Пересадки не потребує
Посаджений в органо мінеральний субстрат
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ODA |
| Страна производитель | Голландия |
| Группа растения | Орхидеи |
| Род растения | Брассавола |
| Освещение | Яркий свет |
| Влажность воздуха | Умеренная |
| Легкость выращивания | Для начинающих |
| Цвет | Белый |
| Дополнительные характеристики | |
| Высота растения | 23 см |
| Длина растения | 23 см |
| Высота горшка | 12 см |
| Диаметр горшка | 12 см |
| Длина горшка | 12 см |
| Ширина горшка | 12 см |
| Материал горшка | Пластик |
Информация для заказа
- Цена: 1 350 ₴





