Орхідея катлея Laelia Tropical Sunrise '22 Orange' × 'Brassolaelia Mueller '4N
Доросла рослина, готова до квітнення
На першому фото - цвітіння даного сорту
На всіх інших фото- орхідея, що продається
Квітне щороку з нових ростів восени
Є два нових роста з яких буде квітнення та нове коріння
Катлеї при приїзді від садівника та посадці/пересадці скидають старе коріння та норощують нове , тільки з нових ростів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ODA |
| Страна производитель | Тайвань |
| Группа растения | Орхидеи |
| Род растения | Брассокаттлея |
| Освещение | Яркий свет |
| Влажность воздуха | Умеренная |
| Легкость выращивания | Для начинающих |
| Цвет | Желтый |
| Дополнительные характеристики | |
| Высота растения | 20 см |
| Длина растения | 20 см |
| Высота горшка | 10 см |
| Диаметр горшка | 10 см |
| Длина горшка | 10 см |
| Ширина горшка | 10 см |
| Материал горшка | Пластик |
Информация для заказа
- Цена: 1 455 ₴






