
Субстрат для орхідей 1л орхіата, чіпси кокосові, вугілля деревне, гранули REEF, калійний буст
165 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 450 ₴
- Готово к отправке
+380 (97) 543-00-30
0506523864
МенеджерУ компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Субстрат для орхідей 1л(орхіата, чіпси кокосові, вугілля деревне, гранули REEF, калійний буст)
Ручне пакування в зіп пакет 1л.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Грунт для орхидей |
| Фракция, мм | 5-25 |
| Объем | 1 л |
| Диаметр | 25 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Длина | 5 мм |
| Высота | 10 мм |
Информация для заказа
- Цена: 165 ₴


