
Кашпо для орхідей Аркада 16х14.6 см 2 л прозорий Еталон
75 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 450 ₴
- Готово к отправке
+380 (97) 543-00-30
0506523864
МенеджерУ компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Прозоре кашпо для орхідей Аркада Еталон Україна
Вазон Аркада для орхідей прозорого кольору з розмірами 16х14,6 см і об'ємом в 2 л - неймовірно красиве стильне кашпо, яке призначене для вирощування всіх видів орхідей коріння яких беруть участь у фотосинтезі. Має неймовірний дизайн, який виглядає дуже ошатно і сучасно, також впишеться в будь-який інтер'єр будинку, та підійде для установки в альтанці на відкритому повітрі. Кашпо повністю прозоре, добре проглядається коренева система. В кашпо вставляється горщик з орхідеєю для прикраси приміщення. Пластик високої якості, він не деформується, не вигорає, не вбирає вологу, забезпечує гарні показники зносостійкості, тому має тривалий термін служби.
Переваги кашпо Аркада
Всередині вазона зберігається постійна температура через інертність матеріалу до нагрівання або охолодження
Прозорий корпус дозволяє корінню брати участь у фотосинтезі
Стильний вигляд горщика
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип | Кашпо |
| Производитель | Эталон |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для комнатных растений |
| Установка | Настольная, Напольная |
| Материал | Пластик |
| Форма | Круглая |
| Цвет | Прозрачный |
| Дренажные отверстия | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 160 см |
| Длина | 146 см |
| Ширина | 160 см |
| Высота | 146 см |
| Объем | 2 л |
Информация для заказа
- Цена: 75 ₴
