Прищіпки жовто-блакитні ПАТРІОТИЧНІ пластикові 1шт
Є також кольори : жовті, блакитні, рожеві, фіолетові, салатові
кількість в пачці 20шт.
Розмір 5см
використовувати для закріплення одягу та білизни при сушінні.
міцния якісний пластик, виготовлені з вторинної сировини
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Материал | Пластик |
| Длина | 50 мм |
| Цвет | Разные цвета |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Производитель | УПП УТОС |
| Страна производитель | Украина |
| Ширина | 10 мм |
| Высота | 10 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 ₴


