Орхідея каттлея Wianae Leopard, доросла орхідея(зараз не цвіте)
На першому фото цвітіння даного сорту орхідеї
На всіх інших фото- орхідея, рослина, що продається
Відправка по просушці субстрату
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ODA |
| Страна производитель | Тайвань |
| Группа растения | Орхидеи |
| Род растения | Каттлея |
| Освещение | Яркий свет |
| Влажность воздуха | Умеренная |
| Легкость выращивания | Для имеющих небольшой опыт |
| Цвет | Желтый |
| Дополнительные характеристики | |
| Высота растения | 40 см |
| Длина растения | 40 см |
| Высота горшка | 10 см |
| Диаметр горшка | 10 см |
| Длина горшка | 10 см |
| Ширина горшка | 10 см |
| Материал горшка | Пластик |
Информация для заказа
- Цена: 1 485 ₴





