
Субстрат кокосовий дрібний торф 0,9 л
28 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 450 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
+380 (97) 543-00-30
0506523864
МенеджерУ компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кокосовий субстрат - це продукт переробки кокосових горіхів, який широко застосовують в овочівництві, квітникарстві, садівництві та інших галузях рослинництва: гідропонне вирощування огірка, томату, перцю, суниці, грибів, троянд, гербери та інших культур, пророщування насіння і вирощування розсади; в грунтових сумішах з перлітом, торфом, вермікулітом, керамзитом та ін. Кокосовий субстрат застосовується і для кондиціонування грунту і складових субстратів в якості добавки.
Основні характеристики кокосового блоку «Коко-Ґрунт»:
країна виробник - Шрі-Ланка
кислотність - рН 5,6-6,8
склад - 100% кокосовий торф (дрібна фракція)
Переваги застосування кокосового субстрату
100% органіка, не вимагає утилізації;
збільшення врожайності в 1,5-2 рази в порівнянні з вирощуванням в грунті;
збільшення врожайності на 30% в порівнянні з іншими типами субстратів;
використання 2-3 сезони;
скорочення витрат води на 15-20%;
можливість індивідуального підбору складу;
гарантовані базові параметри EC, ph, NPK;
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Шри-Ланка |
| Тип | Грунт/субстрат универсальный |
| Фракция, мм | 0-1 |
| Объем | 0.9 л |
| Вес | 0.065 кг |
| Диаметр | 80 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Длина | 80 мм |
| Высота | 20 мм |
Информация для заказа
- Цена: 28 ₴
