Каттлея яскраво рожева крупна CF571 Rlc Chief Marshal 2,5 ароматні квіти 15cm
На першому фото- приклад цвітіння
Це не квітуча рослина, готова до цвітіння
Відправка по просушці субстрату
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ODA |
| Страна производитель | Тайвань |
| Группа растения | Орхидеи |
| Род растения | Каттлея |
| Освещение | Яркий свет, Полутень |
| Влажность воздуха | Умеренная |
| Легкость выращивания | Для имеющих небольшой опыт |
| Цвет | Розовый |
| Дополнительные характеристики | |
| Высота растения | 15 см |
| Длина растения | 15 см |
| Высота горшка | 8 см |
| Диаметр горшка | 8 см |
| Длина горшка | 8 см |
| Ширина горшка | 8 см |
| Материал горшка | Пластик |
Информация для заказа
- Цена: 1 250 ₴







