
Байкові электропростині 120х160, Yasam електрична простирадло з підігрівом Туреччина
640 ₴
- В наличии
Перед відправкою електропростині перевіряються на справність.
Відправка по промоплаті, повній оплаті або частковій оплаті.
Колір можна вибрати
бежевий, оранжевий, рожевий,
Байкові электропростині 120х160, Yasam електрична простирадло з підігрівом, двоспальне Туреччина Бузковий
Холодними ночами Вас зігріє електропростирадло!
Хочете лягти в рівномірно нагріту, приємно ТЕПЛУ ліжко?
Рожевий, бузковий, бежевий, персиковий,
Увімкніть електропростирадло за 15 хв до того, як укладатиметеся в ліжко і накрийте ковдрою.
Турецьке електричне простирадло Yasam розміром 120х160 см.
Довжина шнура 180 см. має перемикач режимів, який забезпечить максимум комфорту Вашому відпочинку.
Є 2 температурні режими і повне відключення.
1 – й режим сну, електропростирадло споживає всього 40 Вт;
2-й режим прогріву, електро простирадло споживає 88 Вт.
Простирадла відмінної якості, простегані термо (лазерним) швом, що набагато надійніше і естетичніше звичайної машинної строчки.
Верхнє покриття - неткане полотно - приємне як байка.
Таке якісне електричне простирадло може стати чудовим подарунком для ваших родичів та друзів!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ЯСАМ |
| Страна производитель | Турция |
| Количество температурных режимов | 2 |
| Максимальная температура нагрева | 45 град. |
| Минимальная температура нагрева | 37 град. |
| Время нагрева | 10 мин |
| Размер | Полуторный |
| Длина | 160 см |
| Ширина | 120 см |
| Машинная стирка | Нет |
| Функция автоотключения | Нет |
| Защита от перегрева | Нет |
| Таймер | Нет |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 40 Вт |
| Длина шнура | 1.8 м |
| Цвет | Желтый |
| Вес | 950 г |
| Тип | Электрические простыни |
- Цена: 640 ₴





